Lyon – Easyjet – 1150 Kč
9.11.2012

Lyon – Easyjet – 1150 Kč

O této nabídce

Počínaje včerejším dnem do úterní půlnoci poskytuje easyjet 20% slevu na vybrané lety v období 5.12. – 27.2. Díky této akci se tak nyní můžete podívat z Prahy například do Lyonu, pokud poletíte ve dvou, za 1150 Kč včetně všech poplatků.

Zde se můžete buď pouze projít po historickém městě chráněném UNESCO nebo se můžete projet do nedalekých francouzkých Alp, kde je možné si několik dní zalyžovat. Termínů za tuto cenu je možné v lednu a únoru najít hned několik, např. 12. – 14.2.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lyon{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)