Lufthansa – Jakarta – 14 599 Kč
6.6.2012

Lufthansa – Jakarta – 14 599 Kč

O této nabídce

Německá Lufthansa přináší levné letenky na podzim do jihovýchodní Asie, konkrétně do indonéské Jakarty a jihokorejského Soulu. Jako příklad uvádíme Jakartu 5. 11. s návratem 13. 11. s odletem a návratem do Prahy. Letenku naleznete v tomto vyhledávači.  Letenky je možné rezervovat do 12. 6. nebo do jejich vyprodání, tato cena se dá nalézt rovněž mezi daty 1. 10. – 10. 3., přičemž během Vánoc letenky nejsou dostupné.

Lufthansa – Soul 13 432 Kč

Pokud se chystáte do jižní Koreje, platí stejné podmínky jako pro Jakartu, jako příklad uvádíme  rovněž 5. 11. – 13. 11. s odletem a návratem do Prahy.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Seoul, Korea{}4-default.png|Jakarta, Indonesia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)