Na Zaletsi.cz lovíme letenky 5 let!
26.10.2016

Na Zaletsi.cz lovíme letenky 5 let!

O této nabídce

Bylo sychravé podzimní dopoledne. Venku pršelo a na tramvajovou zastávku Husinecká dorazila tramvaj číslo 9 a z ní vystoupila hromada studentů. Byli mezi nimi dva nadšení cestovatelé. Jeden z nich se akorát vrátil z Kanárských ostrovů. Cestou do školy povídal o svém výletě druhému, jaká  to byla paráda, že sice Ryanair dává do letadel pomalu už kostelní lavice, ale nic lepšího a levnějšího po krachu Sky Europe není. Časy, kdy se létalo z Prahy do Lisabonu za pár desetikorun a na otočku do Paříže jsou dávno pryč, nyní přichází doba Wizzairová a Ryanairová. 

Mezitím tito dva cestovatelé dorazili do Likešovy auly na VŠE, a protože to byl stále ještě začátek školního roku na vysoké škole, i na tak „záživném předmětu“, jakým byly Hospodářské dějiny, bylo docela dost dalších spolužáků.

Cestovatelé si sedli tradičně do posledních lavic, chvilku poslouchali průmyslovou revoluci a industrializaci a pak se zase začali bavit o letenkách, kam kdo poletí příště a hlavně za kolik.

„Hele, teďka jsem ulovil pro rodiče letenky do New Yorku za 6000 Kč, bylo to z Prahy, ale návrat do Varšavy. Za ty prachy, no nekup to.“

„To jde, já zas poslal známý s tím low-costem AirAsia X z Londýna do Kuala Lumpur za sedmičku, je to fakt paráda, doufám, že AirAsia bude někdy lítat i z Prahy“.

„Hele Míro, když už takhle lovíme letenky pro tolik známých, nezaložíme si blog, kde bychom se o ty nejlepší pecky dělili s ostatními? Pořád se mě někdo ptá, kdy zase budou nějaký levný letenky do Londýna a už nestíhám všechny obepisovat.“

„Už jsem o tom taky přemýšlel, tak jak se budeme jmenovat?“

A takhle to tedy přesně před pěti lety začalo…

Přesně před pěti roky jsme založili Zaletsi.cz. Za těch 5 let se toho událo hodně, tady je pár zajímavých čísel:

  • Napsali pro vás více než 2300 příspěvků s tipy na levné letenky,
  • odpověděli jsme přes 17000 dotazů, týkajících se letenek,
  • na facebooku vás přibylo neuvěřitelných 100 000 cestovatelů,
  • díky této akci bylo spolu s námi dvěma na vnitrostátní indické lince z Dillí do Jaipuru více Čechů než Indů. 🙂

Jaké byly nejlepší úlovky?

Všechny tyhle ultra pecky byly aerolinkami s větším či menším přemáháním uznány a snad všichni cestovatelé v pořádku odletěli. Jednou se nám podařilo pořádně vytočit British Airways, když jsme našli letenky ve First class do Mexika za 18 176 Kč.

Kdo si schválně pamatuje náš první vzhled webu?

Na Zaletsi.cz lovíme letenky 5 let!

 

Největší podíl na tom však máte vy, ostatní cestovatelé, kteří náš web pravidelně navštěvujete. Právě vaše podpora, přízeň, podněty, pochvaly (potěší 🙂 a konstruktivní kritika nás každý den tlačí kupředu a pomáhají nám se stále zlepšovat. Hlavně díky vám je pro nás práce na zaletsi stále koníčkem.

DÍKY MOC VÁM VŠEM!

Jirka & Mirek


guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Robert Dinaj

Zdravím.
Potřeboval bych pomoct s koupením leteken do Peru, Lima. Termín pobytu cca 22.2– 15.3. 2017 . Myslíte že do té doby budou nějaké akce ( jestli se to dá předpokládat), nebo ceny kolem 22 tis jsou pro tuto zemi normální?

Děkuji za odpověď.

Jarda M.

Zdravím! Jen bych chtěl říct, že je moc super co děláte! V dnešní době se moc nevidí, že by si lidé pomáhali, a tak je skvělé, že jste s tímto „projektem“ vůbec přišli 🙂 Pomáháte cizím lidem hledat JEJICH letenky, jen aby ušetřili SVOJE peníze. Takže opravdu gratuliji a jen tak dál! 🙂

Dan

Gratuluji k tomuto hezkýmu výroči. Pravidelně sleduji váš web a nechávám si posílat zajímavé nabídky do mailu. A již několikrát jsem vaše typy na levné letenky využil. Nejzábavnější byl asi let Praha-Amsterdam-Guanghzou-Bangkok a zpět z Bangkoku přes Guanghzou-Paříž-Vídeň. Cestovali jsme asi 2 dny ale fakt jsme si to užili 🙂 Takže už se těším na další tipy. Btw. nebyla by někdy nějaká levná letenka do Tichomoří (ne Havaj) díky 🙂

Jarda

…me by se zrovna sikla ta Havaj…v kvetnu… 😉
Diky!

Jarda

Mockrát děkuji za bezva web a super tipy a gratuluji! Noa těším sena další 5-ti letku…;-)

Jana

V den vašeho zrodu zažil na den přesně ten svůj i syn Simon (Bolívar=takový hezký suvenýr z Bolívie) a i s ním už jsme vaše služby využili několikrát (Srí Lanka, Bali, Island, Bogota). Díky za všechny služby a vše nej oběma oslavencům!!!

Tomas

AHOJ! pravidelně vás sleduju. Zatím jsem nic nevyužil, ale do budoucna určitě s vámi někam poletím. Děkuji za super zdroj. T.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)