Lotyšsko – Riga z Prahy za 1 258 Kč
14.5.2019

Lotyšsko - Riga z Prahy

1 258

O této nabídce

Mezi nejnovější linky z pražského letiště v síti společnosti Ryanair patří rozhodně ta směřující do Rigy. Do hlavního města Lotyšska ležícího na řece Daugavě v blízkosti jejího ústí do Baltského moře si můžete zaletět z Prahy za pár stovek. Ceny zpátečních letenek začínají na 1 258 Kč a v cenové hladině do dvou tisíc korun se nabízí skutečně pestrý výběr termínů i přes letní prázdniny. Linka je operována 3x týdně vždy v úterý, čtvrtek a sobotu – tudíž si můžete naplánovat jen rychlý exkurs do Rigy a okolí na pár dní anebo nějaký den přidat a spojit výlet i s návštěvou nedalekého estonského Tallinnu a tamějších národních parků. Mezi Rigou a Tallinnem jezdí denně několik autobusových spojů a jízdenky pořídíte právě zde.

Největší a zároveň hlavní město celého Lotyšska – Riga nabídne návštěvníkům pěkné a upravené historické centrum s křivolakými uličkami plnými barů a restaurací. Cenově vychází tato pobaltská země o něco levněji než naše domovina, což přímo svádí k nějakému podařenému delšímu večeru a ochutnání tamější atmosféry plnými doušky. Dva až tři dny pobytu pak budou naprosto dostačujícími. Pokud budete po prohýřené noci v Rize schopni následujícího rána sednout za volant, tak se vydejte k pobřeží Baltského moře do města Liepaja. Otužilejší jedinci jistě využijí možnost koupačky, ale ani chill na písečných plážích nebude k zahození. A kdo by se necítil na řízení, může na západ země dojet vlakem – z Rigy jsou to tři hodiny jízdy.

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Ryanairu 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2019
 • Termíny:
  • 18. – 23. 7. za 1 729 Kč
  • 1. – 6. 8. za 1 567 Kč
  • 22. – 27. 8. za 1 522 Kč
  • 31. 8. – 3. 9. za 1 360 Kč
  • 31. 8. – 5. 9. za 1 258 Kč
  • 19. – 24. 9. za 1 522 Kč

Ubytování

Ubytko v Pobaltí vás vůbec nemusí stát majlant. V Rize si bookněte třeba tento oblíbený tříhvězdový hotel v centru města za 638 Kč/os./noc včetně snídaně anebo jednoduchý Dodo Hotel za 453 Kč/os./noc. Další nabídku hotelů, hostelů i apartmánů v celém Lotyšsku i okolních zemích naleznete na Bookingu či Hotels.com. 

Autopůjčovna

Nezůstávejte celé dva či tři dny jen v Rize, půjčte si auťák a vyrazte objevit pobřeží Baltského moře do města Liepaja a jeho okolí. Mrkněte se do naší autopůjčovny a bookněte si káru společně s letenkami.

 

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 258 Kč

Lotyšsko - Riga z Prahy za 1 258 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)