Lotyšsko – Riga z Prahy za 1 115 Kč
27.2.2019

Lotyšsko - Riga z Prahy

1 115

O této nabídce

Začátek dubna se nám kvapem blíží a s ním i zahájení provozu několika nových linek společnosti Ryanair z pražského Letiště Václava Havla. Jednou z nich je i spoj z Prahy do Rigy. Ceny zpátečních letenek neustále příjemně padají dolů a ty nejlevnější na inaugurační let s odletem 2. dubna (návrat o 2 dny později) vás vyjdou jen na 1 115 Kč. Na mnoho jarních termínů během května či června pak pořídíte letenky za ceny oscilující kolem 15 stovek, červencové termíny pak jen o chlup dráž.

Linka bude operována 3x týdně vždy v úterý, čtvrtek a sobotu – tudíž si můžete naplánovat jen rychlý exkurs do Rigy a okolí na pár dní anebo nějaký den přidat a spojit výlet i s návštěvou nedalekého estonského Tallinnu a tamějších národních parků. Mezi Rigou a Tallinnem jezdí denně několik autobusových spojů a jízdenky pořídíte právě zde.

Největší a zároveň hlavní město celého Lotyšska – Riga nabídne návštěvníkům pěkné a upravené historické centrum s křivolakými uličkami plnými barů a restaurací. Cenově vychází tato pobaltská země o něco levněji než naše domovina, což přímo svádí k nějakému podařenému delšímu večeru a ochutnání tamější atmosféry plnými doušky. Dva až tři dny pobytu pak budou naprosto dostačujícími. Pokud budete po prohýřené noci v Rize schopni následujícího rána sednout za volant, tak se vydejte k pobřeží Baltského moře do města Liepaja. Na koupačku to nejspíše nebude, ale pohled na dlouhé píseční pláže oku jistě polahodí. A kdo by se necítil na řízení, může na západ země dojet vlakem – z Rigy jsou to tři hodiny jízdy.

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Ryanairu 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – červenec 2019
 • Termíny:
  • 2. – 4. 4. za 1 115 Kč
  • 9. – 14. 5. za 1 542 Kč
  • 16. – 21. 5. za 1 542 Kč
  • 18. – 23. 5. za 1 305 Kč
  • 13. – 15. 6. za 1 607 Kč
  • 11. – 16. 7. za 1 691 Kč
  • 20. – 25. 7. za 1 691 Kč

Ubytování

Za ubytko v Pobaltí ranec určitě nevysolíte. Přímo v Rize dejte šanci tomuto prima apartmánu za 320 Kč/os./noc anebo si vyberte tento oblíbený čtyřhvězdový hotel za 508 Kč/os/noc včetně snídaně.

Při hledání fajn bydla kdekoliv jinde v Lotyšsku či sousedním Estonsku se spolehněte na Booking či Hotels.com.

Autopůjčovna

Nezůstávejte celé dva či tři dny jen v Rize, půjčte si auťák a vyrazte objevit pobřeží Baltského moře do města Liepaja a jeho okolí. Mrkněte se do naší autopůjčovny a bookněte si káru společně s letenkami.

 

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 115 Kč

Lotyšsko - Riga z Prahy za 1 115 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)