LOT Polish Airlines – Beirút – 4 172 Kč
24.4.2012

LOT Polish Airlines – Beirút – 4 172 Kč

O této nabídce

Pokud byste si chtěli udělat během září výlet do Libanonu a poté třeba pokračovat na jih do Izraele, polské aerolinky nabízejí přímé zpáteční letenky z Varšavy do Beirútu za 4 172 Kč.  Jako příklad uvádíme odlet 3. září s návratem 11. září.  V ceně je i občerstvení a 20kg odbavené zavazadlo, zde naleznete přehledný kalendář dostupných letů za tuto cenu. Do Varšavy se lze dostat autobusovým dopravcem Polskibus, u kterého se při troše štěstí dají koupit zpáteční jízdenky z Prahy do Varšavy za 11 Kč (na září jízdenky zatím ještě Polskibus nenabízí).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Beirut, Libanon{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)