Los Angeles za 9 514 Kč
9.6.2017

Los Angeles

O této nabídce

Rádi byste si zaletěli do Kalifornie, ale nemusí to být hned o letních prázdninách? Tak si pořádně omrkněte tuto akci od aerolinek ze stáje Sky Teamu. Do Los Angeles můžete letět z Berlína jen za 9 514 Kč. A to v dostatečném množství termínů nejen na podzim a v zimě. Co třeba prubnout ten od 24. 11 s návratem 6. prosince -> REZERVUJ ZDE Kromě ikonických památek v samotném LA či San Franciscu na Vás čekají taktéž národní parky Yosemite a Sequioa.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a standardní příručák
  • Dostupnost: listopad 2017 – duben 2018
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři

Ubytování

Během své cesty určitě vystřídáte hned několik postelí, tak pamatujte, že nejširší nabídku pohodlných matrací naleznete na stránkách Bookingu. Anebo využijte srovnavače služeb Trivago. Alternativní nabídku na stránkách AirBnB nabízející krátkodobý pronájem pokoje či bytu u lokálních obyvatel byste zejména ve velkých městech taktéž neměli opomenout.

Přímo v Los Angeles bychom si vybrali tuhle tříhvězdu s pěkným apartmánem za 1 251 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Abyste dovču prožili opravdu naplno a využili rozumně časovou dotaci určenou k náštěvě západního pobřeží USA, tak budete určitě potřebovat vlastní auťák. Proto se podívejte do naší autopůjčovny a zarezervujte si káru, která na Vás může čekat již přímo po příletu na letišti.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických za účelem dovolené Vám postačí elektronická registrace ESTA, kterou si obstaráte na těchto stránkách za ca 15 minut klikání. Poplatek za vyřízení činí 14 USD.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

 

Náhled letenky z Berlína do Los Angeles za 9 514 Kč

Los Angeles za 9 514 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)