Los Angeles z Vídně za 6 998 Kč
19.12.2018

Los Angeles z Vídně

6 998

O této nabídce

Letecké společnosti z aliance One World opět cestovatelům nabízí letenky na západní pobřeží Spojených států amerických za velice příznivé ceny. Konkrétně se jedná zpáteční letenky z Vídně do Los Angeles na křídlech společnosti Finnair za pohodových 6 998 Kč. Levný tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, ale není problém si dokoupit bágl k odbavení (třeba jen na zpáteční cestu a přivést si tak mnoho suvenýrů či dárků pro rodinu a kamarády). Vybírat můžete z jarních termínů od dubna do června, nám padl do oka již téměř letní termín  s parádními přestupy od 6. do 20. června >> REZERVUJ ZDE
Dostupný je z Vídně také New York, a to například v termínu od 13. do 18. června za 7 378 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ubytko přímo v Los Angeles není zrovna levnou záležitostí. Mrkněte se proto na tento dvouhvězdový hotel za 1 243 kč/os./noc  anebo takovouto solidní Travellodge za 1 232 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Další bydla nejen v LA, nýbrž i jinde v Kalifornii naleznete na Bookingu, Hotels.comči AirBnB. 

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles za 6 998 Kč

Los Angeles z Vídně za 6 998 Kč


​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)