Los Angeles z Vídně za 6 347 Kč
17.7.2019

Los Angeles z Vídně

6 347

O této nabídce

Levné letenky do Spojených států amerických už jsou pomalu takovým evergreenem poslední doby. Tentokráte zajásají všichni toužící po letenkách na západní pobřeží Severní Ameriky, neboť další prima tarif z dílny aliance One World (American Airlines, British Airways a Finnair) nabídne zpáteční letenky z Vídně do Los Angeles za 6 347 Kč. Pod hranici 7 tisíc Kč je dostupných několik termínů na konci září a během října, přičemž daný tarif umožňuje letět v rámci týdne vždy od pondělí do středy. Cestou vás čeká jeden rychlý přestup (ve většině případů) v Helsinkách či Londýně a sbalit se musíte do příručních zavazadel. Komu by příručák nestačil, musí si dokoupit bágl k odbavení za 50 €/ks/směr.

Málo času na pravý americký „relax“ budete mít ve městě andělů. Míst, která nesmíte minout, je tu po čertech hodně! Ať si kdo chce, co chce říká, být v L.A. a neprojít chodník slávy, nezatoužit po hvězdné kariéře v Universal Studios, nespatřit na vlastní oči nápis Hollywood, nekousnout do burrita v Grand Central Marketu, minout japonskou čtvrť i Arts District, je hříšné! Stejně hříšné jako nestát na mole v Santa Monice u cedule, kde končí Route 66, nedat si na Venice Beach levandulovou zmrzlinu, nezkusit surfovat na Huntington Beach a nevidět Queen Merry kotvit na Long Beach! Tak nehřešte příliš mezi anděly!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Nejlepší poměr cena/výkon pro jednoduché přespání nabídne v příkladovém termínu tento 24 Hours Motel za 705 Kč/os./noc. Pohodovou možností bude i tento dvouhvězdový hotel Titta Inn za 7996 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích možností seženete na Bookingu, Hotels a také AirBnB.

 

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles za 6 347 Kč

Los Angeles z Vídně za 6 347 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)