Los Angeles z Prahy za 11990 Kč
6.7.2017

Los Angeles z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si na výlet do města hvězd – Los Angeles a vyrazte se podívat do slavných Universal studios v Hollywoodu nebo na nákupy na Rodeo Drive v Beverly Hills. Pánové by neměli vynechat návštěvu California Science Center, kde naleznou raketoplán Endeavour. Po prohlídce města si můžete odpočinout třeba na pláži v Santa Monice.

Los Angeles je také ideální výchozí místo pro putování po národních parcích USA v čele s nedalekých Grand Canyonem.

Nejkratší možné spojení z Prahy do Los Angeles se skvělými přestupy v obou směrech nyní pořídíte u polského LOTu za velmi hezkých 11990 Kč. 

  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: nejlevněji říjen 2017 – květen 2018
  • Termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ

Ubytování

Pokud Vám nevadí sdílená koupelna, můžete se ubytovat v tomto sympatickém hotýlku hned u Long Beach přibližně za 1300 Kč na os. a noc.

Ve stejné oblasti, ale trochu dál od pláže potom můžete bydlet v tomto hotelu, kde ubytování pro 4 os. se snídaní pořídíte už za necelých 500 Kč za os. a noc.

V naší oblíbené čtvrti Santa Monica potom najdete hezké ubytování pžibližně za 1900 Kč za os. a noc.

Půjčení auta

Jestliže se rozhodnete vyjet z města například do nedalekého San Diega, San Francisca nebo do národních parků, neobejdete se bez vlastního auta. Nabídky všech větších sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Los Angeles z Prahy za 11990 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)