Los Angeles z Prahy za 10047Kč!
13.8.2015

Los Angeles z Prahy

O této nabídce

Po nespočetně mnoho nabídkách na východní a jih Ameriky Vám konečně také přinášíme levné letenky do mé srdcové oblasti a to oblasti Kalifornie v čele se LA-SF-LV (San Francisco, Los Angeles, Las Vegas) a nezapomenutelnými národními parky! Letenky Praha (PRG) – Oslo (OSL); Oslo (OSL) – Los Angeles (LAX) – Oslo (OSL); Oslo Rygge (RYG) – Wroclaw (WRO). Takto „blbě“ jsem to rozepsal, jelikož letenky neni možné koupit jako jednu, cena je ale uvedená za všechny lety! Rezervace na stránkách Norwegianu a let Oslo Rygge – Wroclaw na stránkách Ryanairu. Příkladovým termínem může být 26.11.-10.12.! V ceně máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech a váze max 10kg – 55 x 40 x 23cm.

Itinerář

 

1) Praha (PRG) – Oslo (OSL), 1200Kč, rezervace na stránkách Norwegianu[singlepic id=641 w=576 h=432 float=center]

2) Oslo (OSL) – Los Angeles (LAX) – Oslo (OSL), 8463Kč, rezervace na stránkách Norwegianu                                [singlepic id=642 w=576 h=432 float=center]
3) Přesun Oslo (OSL) na letiště Oslo Rygge (RYG), čas na přestup 3:25h, linka F11, jízdní řád na těchto stránkách

 

4) Oslo (RYG) – Wroclaw (WRO), 384Kč, rezervace na stránkách Ryanairu  [singlepic id=643 w=576 h=432 flot=center]

 

5) Wroclaw – Praha pořídíte nejlevněji se společnostmi Polskibus, Simpleexpress.

Doprava po USA

Pokud se vydáte do okolí USA, určitě je důležité si půjčit auto. Možností je přes tento levný porovnávač autopůjčoven nebo přímo přes známou a ověřenou autopůjčovnu Sixt. Díky levnému benzínu doporučuji vše projet, vynechat nemůžete výlet do Las Vegas, na Hoover Dam, Grand Canyon, Yosemite national park, atd…  Pokud z nějakého důvodu si auto nemůžete/nechcete půjčovat, dá se využít služeb megabusu s jízdenkami LA-LV za 1$ a ve vegas zakoupit výlet na Canyon + Dam s cenami okolo 100$ (můžu doporučit Las Vegas Elite Tours LLC).

Ubytování

V USA je takových možností k ubytování, od nelevnějších hostelů po nejluxusnější hotely na světě, projeďte vše od Bookingu po Trivago atd… V LA – Beverly Hills se můžete ubytovat například v hotelu Beverly Wilshire Hotel, kde se natáčela Pretty Woman, pokud máte trošku hlouběji do kapsy. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)