Los Angeles – Virgin Atlantic – 13 761 Kč
15.5.2013

Los Angeles – Virgin Atlantic – 13 761 Kč

O této nabídce

Zpáteční letenky na západní pobřeží USA nabízí na říjnové termíny Virgin Atlantic. Příkladem může být odlet 14. října z Prahy s návratem 22. října do Manchesteru. Letenky naleznete v tomto vyhledávači.

Další termíny za tuto cenu:

odlet v říjnu: 14, 16, 18

návrat v říjnu: ,17, 22,23,24

Půjčení automobilu

Cestování napříč západním pobřežím USA je nejpohodlnější automobilem, který si můžete zapůjčit za 19 €/den v autopůjčovně.

Jak z Manchesteru?

Let můžete cestou zpět ukončit v Londýně Heathrow a odtud přejet na low-cost letiště a odtud to doletět do ČR. Wizzair lítá z Lutonu do Prahy a Brna, Easyjet lítá z Gatwicku a Stanstedu do Prahy a konečně Ryanair obsluhuje ze Stanstedu Ostravu a Brno. Alternativně to můžete proletět až do Manchesteru a poté odletět do Prahy s Easyjetem.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Los Angeles{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)