Los Angeles v létě – 12 990 Kč
3.5.2016

Kalifornie - Los Angeles

O této nabídce

Vydejte se v létě na západní pobřeží USA a užijte si typický americký roadtrip přes národní parky jako je Sequoia či Yosemite a za poslední $$$ bouchněte jackpot v Las Vegas! 🙂 Zpáteční letenku z Vídně (VIE) do Los Angeles (LAX) pořídíte za 12 990 Kč, například s odletem 29. června a návratem 13. července – Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji v tomto vyhledávači
  • Dostupné termíny: Odlet musí být mezi těmito daty: 23. 5. – 3. 7., potom mezi 31. 8. – 25. 10. a dále od 17. 12. – 24. 12.
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení

[/highlightbg]

 Napříč Kalifornií

Ideálním dopravním prostředkem je samozřejmě v USA půjčený automobil, který si vyzvednete po příletu na letišti a před odletem ho tam opět vrátíte – mrkněte do naší autopůjčovny.

Ubytování

Kromě tradičního bookingu bychom si nabídky na západě USA také nechali srovnat přes Trivago.

ESTA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit ESTA. Vše je možné provést online na těchto stránkách, přičemž cena je 14 $ a zabere to pár minut.

Náhled příkladového termínu

Los Angeles v létě - 12 990 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)