Los Angeles & San Francisco z Mnichova přímým spojem za 8 394 Kč
26.2.2019

Los Angeles & San Francisco z Mnichova přímým spojem

8 394

O této nabídce

Po akčních letenkách do Spojených států amerických  s odlety z Vídně, za nimiž stál Finnair, tu dneska máme další prima akci na letenky do „Améru“. Tentokráte potěšíme spíše cestovatele ze západní části České republiky, neboť se jedná o letenky z Mnichova do San Francisca z dílny letecká aliance Star Alliance. Zpátečky na přímé lety pořídíte za super cenu 8 394 Kč, a to třeba na ideální květnovou kombinaci termínů přes dva státní svátky od 1. do  9. 5. >> REZERVUJ ZDE. Jedná se o aktuálně nejrychlejší možné spojení do Kalifornie, kterému tedy promineme i klasickou absenci odbaveného zavazadla. Kdo by  ho potřeboval, lze do samozřejmě dokoupit za 50 €/ks/směr.

V rámci stejného tarifu je dostupné i další ikonické město v Kalifornii – Los Angeles. Zpáteční letenky z Mnichova bez nutnosti jakéhokoliv přestupu během cesty vás vyjdou na zcela totožnou částku – 8 394 Kč.

A co si dát rovnou pořádný roadtrip? S open-jaw letenkami po ose Mnichov – San Francisco & Los Angeles – Mnichov to nebude žádný problém! A to třeba v termínu 1. – 14. 5. za 8 394 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ubytko v samotném San Franciscu úplně za hubičku nebude. My bychom si vybrali tento pohodový dvouhvězdový hotel za 1 548 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý hotel Sunrise za 1 352 Kč/os./noc.

Jestliže se vydáte do Los Angeles, tak hoďte oko na tento dobře hodnocený  hotel s bazénem za 1 046 Kč/os./noc včetně snídaně.

Další nabídku bydla kdekoliv po Kalifornii hledejte tradičně na Hotels.com či Bookingu, případně omrkněte i nabídku na platformě AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v San Franciscu anebo Los Angeles, byť samotná města mají rozhodně co nabídnout, nýbrž vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou  Sequioa, Yosemite či Joshua Tree. Vaším nezastupitelným parťákem pro cesty napříč Kalifornií se stane i auťák. Jeho půjčení na západě USA rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Mnichova do San Francisca za 8 394 Kč

Los Angeles & San Francisco z Mnichova přímým spojem za 8 394 Kč

 

Náhled open-jaw letenky z Mnichova do San Francisca & odletem z Los Angeles do Mnichova za 8 394 Kč

 

Los Angeles & San Francisco z Mnichova přímým spojem za 8 394 Kč

Bude se hodit

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)