Los Angeles – LOT/Virgin Atlantic – od 11 389 Kč
2.7.2013

Los Angeles – LOT/Virgin Atlantic – od 11 389 Kč

O této nabídce

Po krátké odmlce nabídek, které se týkaly výhodných letenek do Spojených států opět s jednou přicházíme. Jedná se o zpáteční let s odletem z Varšavy do Los Angeles s návratem do Manchesteru, přičemž dostupnost letenek je od října do prosince. Příkladem je termín 19.-27. listopadu. Rezervaci provedete v tomto vyhledávači.

Některé další termíny:

6.-14.10., 26.11.-4.12., 3.-11.12.

Doporučujeme také navštívit autopůjčovnu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Los Angeles{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)