Los Angeles – British Airways – 13 778 Kč
28.3.2012

Los Angeles – British Airways – 13 778 Kč

O této nabídce

Máte v plánu okružní jízdu po západních parcích USA nebo jen chcete navštívit Kalifornii a pláže na Santa Barbaře či Santa Monice, British Airways nabízí atraktivní tarif s odletem z Budapešti do Los Angeles a návratem zpět do Budapešti (s pohodovými přestupy v Londýně jak na cestě tam tak na cestě zpět). Letenku naleznete v tomto vyhledávači.  Například 11. 4. – 25. 4. Letenky jsou dostupné v průběhu dubna až června.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Los Angeles{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)