Los Angeles a San Francisco za 8093 Kč
30.1.2016

Los Angeles a San Francisco

O této nabídce

American Air právě prodávají letenky z Říma do Los Angeles a San Francisca za parádních 8093 Kč, a to ve spoustě termínů na ajře a na podzim. Pokud tedy plánujete cestu do Kalifornie a nemusíte za každou cenu letět z Prahy, na takto nízkou cenu se budete těžko dostávat.

Chybný tarif: Vzhledem k tomu, že se jedná o chybný tarif, doporučujeme zatím nerezervovat ubytování či přískok do Říma a počkat několik dní, jestli nebudou letenky zrušeny.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Cestovní období: odlet do 16.3. nebo dále od 29.10. do 12.12.2016, další termíny mimo letní prázdniny jen o pár stovek dráž
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Varianty:
    • Řím – San Francisco / Los Angeles – Řím – 8093 Kč
    • Řím – San Francisco – 8660 Kč
    • Řím – Los Angeles – 11161 Kč

V případě zájmu nám o termín napište do komentářů.

[/highlightbg]

ESTA

Před odjezdem do USA si nezapomeňte udělat autorizaci ESTA. Celý proces spočívá ve vyplnění krátkého formuláře a uhrazení poplatku 14 $. ESTA si můžete vyřídit na těchto stránkách.

 Jak do Říma

Nejlevněji se do Říma dostanete z Bratislavy na druhé letiště Cimpino zhruba za 1200 Kč s Ryanairem. Letenky přímo na Fiumicino je možné koupit za 1400 Kč z Katowic s Wizzairem. Letenky z Prahy stojí kolem 2000 Kč s Vuelingem.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)