Los Angeles – 9970 Kč
16.5.2017

Los Angeles

O této nabídce

Potřebujete plánovat dovču hodně dlouho dopředu? Na hromadu termínů včetně jara 2018 si můžete zaletět na křídlech aerolinek KLM a Air France do Kalifornie a odtud podniknout klasický road trip po národních parcích (Sequoia, Yosemite či Údolí smrti). Zpáteční letenku z Berlína do Los Angeles pořídíte za 9 970 Kč, například s odletem 9. dubna s návratem 24. dubna Rezervuj tenhle příklad >>

Ubytování

Doporučujeme cestovat ve čtyřech, ubytko pak vyjde nejlevněji – rezervujte 2x velkou manželskou postel, průměrně vyjde pokoj na 50 – 60 USD/noc, rezervujte klasicky přes booking.com.

Národní parky a okolí

Po příletu si půjčete káru a vyrazte do národních parků, ideálně San Francisco => Yosemite => Sequoia => Death Valley => Las Vegas => Hoover Dam => Grand Canyon a pokud zbyde čas, dojeďte do Monument Valley. Káru bychom vrátili zpátky ve Vegas nebo ve Phoenixu a odtud doletěli zpět do San Francisca.

Náhled letenky z Berlína do Los Angeles 9970 Kč

Los Angeles - 9970 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)