Longyearbyen – Špicberky – Norwegian – 7 656 Kč
26.7.2013

Longyearbyen – Špicberky – Norwegian – 7 656 Kč

O této nabídce

Do největšího města na Špicberkách, které je zároveň nejseverněji situované město na světě se můžete vydat v srpnových termínech společně s Norwegian za velmi výhodnou cenu a to za 290 EUR (7 656 Kč). Jedná se pouze o omezené termíny v druhé polovině letních prázdnin, přičemž zpáteční lety jsou z Prahy. Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Srpnové termíny:

Odlety: 7, 16
Návraty: 8, 13, 15, 17, 21, 23, 26

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Longyearbyen{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)