Londýn z Prahy na víkend – 958 Kč
21.7.2015

Londýn z Prahy na víkend

O této nabídce

Pokud uvažujete o návštěvě Londýna na prodloužený víkend, můžete využít velmi zajímavé nabídky od Wizzairu.  Zpáteční letenky na prodloužený víkend s odletem v pátek večer z Prahy (PRG) a návratem v neděli odpoledne z Londýna Lutonu (LTN) vychází na 958 Kč! Jako příklad uvádíme odlet 9. října s návratem 11. října. Na cenu dosáhnete tehdy, pokud si vystačíte s malým 10kg kabinovým zavazadlem a jste členy WDC. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a letenka vás vyjde na 1308 Kč/os. a navíc máte u Wizzairu roční členství na případné další výlety!

[highlightbg /]

Prodloužené víkendy

  • 1. 10. – 4. 10. – 1058 Kč
  • 3. 10. – 5. 10. – 1058 Kč
  • 9. 10. – 11. 10. 958 Kč
  • 14. 10. – 17. 10. – 958 Kč

[singlepic id=615 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

V Londýně vyzkoušejte řetězec Travelodge, který nabízí nejlepší poměr cena/výkon (doporučujeme  Travelodge u Kings Cross, rezervace přímo na stránce řetězce). Pokud by nebylo volno, můžete zvolit námi ověřený hotel v centru ve Westminsteru, se snídaní a kousek od centra. Pokud chcete ušetřit a nevadí Vám dojíždět, bydleli bychom v tomto jednoduchém hotelu kousek od metra.

Doprava do centra

Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí to téměř každých 20 minut.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)