Londýn z Prahy na prodloužený víkend za 1 765 Kč
21.8.2018

Londýn z Prahy na prodloužený víkend

1765

O této nabídce

K výletu do britské metropole – Londýna vybízí aktuální nabídka letecké společnosti Smartwings, která nabízí zpáteční letenky z Prahy do tohoto magického města za 1 765 Kč! Letenky  jsou atraktivní zejména pro ty, co si rádi s sebou vezmou o nějaký ten outfit více či se chystají nakupovat na vyhlášené Oxford street, jelikož tarif obsahuje i odbavené zavazadlo s limitem 15 kg. Termínů máte na výběr poměrně dost od února až do července příštího roku, přičemž lákavé jsou poměrně všechny – odlety z Prahy tarif umožňuje vždy ve čtvrtek a pátek, zatímco návraty z Londýna poté v neděli a pondělí. Suma sumárum – prodloužený víkend v Londýně na jaře či v létě s letenkami za 17 stovek vč. odbaveného báglu? Vcelku fér, řekli bychom!

Tak si vyraz na prodloužený víkend do Londýna třeba v termínu 7. – 9. června za 1 765 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 15 kg + 1 ks příručního zavazadla
  • Dostupnost: únor- červenec 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Při plánování cesty do Londýna byste neměli opomenout ani položku ubytování, které na březích řeky Temže nepatří mezi ty z nejlevnějších. Vyplatí se také bydlo plánovat dopředu, jelikož přes víkendy, zejména ty letní, bývá o pěkné hotely nouze. Při hledání střechy nad hlavou se mrkněte na tento dobře hodnocený dvouhvězdový hotel v Docklands za 798 Kč/os./noc. Další prima možností bude tato pohodová a oblíbená tříhvězda nedaleko samotného Big Benu za 1 206 Kč/os./noc. Ostatní nabídky naleznete na Hotels.com či klasickém Bookingu. Preferujete-li bydlo ve vlastním apartmánu, tak zkuste hodit oko na i na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 1 765 Kč

Londýn z Prahy na prodloužený víkend za 1 765 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)