Londýn z Prahy – 858 Kč
24.3.2016

Londýn z Prahy

O této nabídce

Navštivte westminsterské opatství, Big Ben, China Town… a na konec si nechte oblíbené nákupy na Oxford street. 🙂 S letenkami od Wizzairu se podíváte do Londýna (LTN) za 858 Kč, například s odletem 30. dubna s návratem 3. května. Na cenu dosáhnete tehdy, pokud jste členy Wizzair Discount klubu (pokud nejste, přečtěte si tento návod, kdy se to vyplatí).

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Dostupnost: duben – začátek června 2016, např. 1. 5. – 3. 5., prodloužené víkendy 7. 5. – 9. 5.,  5. 5. – 9. 5. (958 Kč) a další…
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové o rozměrech 42 x 32 x 25 cm

[/highlightbg]

Ubytování v Londýně

Komu nevadí společná koupelna, vzali bychom tento pěkný hostel kousek od metra, pokud byste chtěli mít koupelnu na pokoji, mrkněte na tento hotel, který je rovněž nedaleko metra směrem k Hyde Parku.

Jak z letiště do centra

Z letiště do Londýna se lze nejlevněji dostat autobusem s dopravcem Easybus neboTerravision. Ceny začínají v případě Easybusu i na dvou librách za směr, nicméně je potřeba jízdenky koupit hodně dopředu.

Londýn z Prahy - 858 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)