Londýn z Ostravy – 538 Kč
31.10.2015

Londýn z Ostravy

O této nabídce

Ryanair spustil akci na levné letenky do různých koutů Evropy, jedním z těch koutů je levný Londýn Stansted (STN) z Ostravy (OSR), kdy za zpáteční letenku zaplatíte 538 Kč!

[highlightbg /]

Aktualizováno:

TIP č. 1: Kromě Ostravy můžete letět do Londýna (STN) také z Lipska (LEJ), například 23. 11. – 25. 11. či 18. 1. – 20. 1. za 542 Kč.

TIP č. 2: Na některé termíny vychází i jednosměrné letenky z Londýna do Brna za 269 Kč, takže můžete nakombinovat odlet z Ostravy s návratem do Brna.

 Ubytování v Londýně

Velmi dobrý poměr cena/výkon nabízí hotelový řetězec Travelodge, slušné ceny najdete v hotelu u stanice Kings Cross, alternativně použijte klasicky booking nebo relativně nový srovnávač Trivago. 

Jak do centra?

Nejlevněji se dostanete do Londýna s Easybusem, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí každých 20 minut, v centru jste za 75 minut, jezdí na stanici Baker street.

Kromě Easybusu jezdí do centra i Terravision, který je v některých hodinách levnější. Autobus odjíždí každých 30 minut, v centru na stanici Victoria nebo Stratford jste za 75 minut a lístek stojí 6 liber.

[singlepic id=765 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)