Londýn z celé ČR od 778 Kč
23.3.2018

Londýn z celé ČR

778

O této nabídce

Zaleťte si nasát britskou atmosféru do Londýna a spojte poznávání města s nejlepšími nákupy v Evropě. Svůj den začněte tradiční Full English breakfast a můžete vyrazit za dobrodružstvím. Svezte se metrem, které je vůbec nejstarší na světě, a navštivte čtvrť Covent Garden, kde natrefíte na spoustu pouličních umělců. Procházkou mezi místními mrakodrapy v ulicích City si uvědomíte velikost opravdového prostoru. Vyvezte se v jedné z 32 kabinek London Eye vzhůru k nebesům a kochejte se výhledem až 40 kilometrů. Pokud zatoužíte po nákupech a filmových kulisách zároveň, zamiřte do Notting Hillu na ulici Portobello Road, kde se každou sobotu konají venkovní trhy.

Letenky z Prahy, Brna či Pardubic koupíte od 778 Kč REZERVUJ ZDE >>

 • Rezervujte: přímo přes web Ryanairu anebo web Flybe
 • Zavazadla:
  • ​​​​​​​Ryanair: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm, dohromady max 10 kg
  • Flybe: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 35 x 20cm a 1 ks malé tašky, max 10 kg
 • Dostupnost: nejlevněji duben – červen 2018 
 • Termíny: 
  • Z Pardubic (Ryanair)
  • ​​​​​​​Z Prahy (Flybe)
  • ​​​​​​​Z Brna (Ryanair)
   • ​​​​​​​16. 5. – 19. 5. za 778 Kč REZERVUJ >>

Ubytování

Londýn nabízí širokou škálu kvalitního ubytování poblíž centra za solidní cenu, třeba tento apartmán za 1 092 Kč/os./noc. anebo tento v okolí Liverpool Street za 1 135 Kč/os./noc. i se snídani.

Jak z letiště Stansted do centra

Pro transport z letiště do centra Londýna můžete využít vlakových spojů společnosti Stansted Expresskteré Vás dovezou až na stanici metra Liverpool Street za 9,99 Ł – to je zároveň nejrychlejší možnost. Nejlevnější naopak bude cesta autobusem na Victoria Street se společností easyBus. Když si koupíte jízdenku v přestihu vyjde Vás na pouhé 5 Ł.

Jak z letiště Southend do centra

Z tohoto letiště jste v centru Londýna na Liverpool Street za cca 50 minut vlakem se společností GreaterAnglia za 17 Ł anebo s Trainline za cca 20 Ł. Vlak jezdí každých 20 minut.

Náhled letenky z Brna do Londýna za 788 Kč

Londýn z celé ČR od 778 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)