Londýn z Brna – od 558 Kč
4.7.2014

Londýn z Brna

O této nabídce

Pokud plánujete navštívit na podzim Londýn Eye, Big Ben či musem Madame Tussaud, máte nejlepší možnost s koupí letenek. Zpáteční letenku z Brna (BRQ) do Londýna Lutonu (LTN) pořídíte už za 558 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend  18. října s návratem 21. října.

Letenky rezervujte nejlevněji na stránce aerolinky.

[singlepic id=162 w=320 h=240 float=center]

Jak dosáhnete na tuto cenu?

Pokud poletíte s malým kabinovým 10kg zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte (platí Vám pak 1 rok). Zpáteční letenka na osobu včetně členství vás pak vyjde na stále příjemných 933 Kč!

Další možné termíny za mírně vyšší cenu (758 Kč)

  • 30. 9. – 2. 10.
  • 2. 10. – 4. 10.
  • 18. 11. – 20. 11. 
  • 20. 11. – 22. 11.
  • 27. 11. – 2. 12.
  • 2. 12. – 4. 12.

TIP: Využít státní svátek můžete rovněž pro návštěvu Londýna – 13. 11. – 18. 11. pořídíte zpáteční letenku za 858 Kč.

Ubytování v Londýně

Na příkladové datum doporučujeme námi ověřený jednoduchý hotel v samém srdci Londýna (Westminster) včetně snídaně. Na druhou stranu pokud Vám nevadí dojíždění, zvolili bychom tento levnější hotel kousek od vlaku a metra.

Doprava z letiště do centra

 Do centra Londýna se můžete vydat Easybusem, u něhož jednosměrnou jízdenku pořídíte již za 2 libry (za tuto cenu to pořídíte ovšem pouze ve značném předstihu). Alternativně můžete využít autobus Terravision, který jezdí na stanici Victoria. Jízdenka stojí 15 liber a doba jízdy je 65 minut.

Nejrychlejším dopravním prostředkem do centra je vlak Luton Flyer, který odjíždí od 2 km vzdálené železniční stanice Luton Airport Parkway Station každých 30 minut. Na tuto stanici jezdí zdarma z letiště kyvadlová doprava. Jízdenka stojí 9,90 liber. Na nádraží St Pancras dojedete za 27 minut.
[google-map-v3 shortcodeid=“8df5efdc“ width=“500″ height=“250″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Adéla

printscreen

Adéla

Jak dostanu (nastavím) stejnou zpáteční cenu jak máte vy?

zaletsi

Už to někdo stihl koupit před tebou, čímž to podražilo, takže aktuálně za 758 Kč/zpátečka.

Jirka

Radek

Už je to pryč….

zaletsi

Stále to tam je, aktuální printscreen. 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)