Londýn z Brna či Ostravy – 998 Kč
8.12.2014

Povánoční Londýn

O této nabídce

Za klasickými povánočními lednovými výprodeji můžete levně do Londýna! Zpáteční letenku z Brna (BRQ) či Ostravy (OSR) do Londýna Stanstedu (STN) pořídíte za 998 Kč tam i zpět. Příkladem může být odlet z Brna 20. ledna s návratem 22. ledna.

  • Rezervace nejlevněji: na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm
  • Jak koupit letenku bez zbytečných poplatků: Návod

Všechny dostupné termíny z Brna

  • Odlet v lednu – 20,27
  • Návrat v lednu – 21,22,28,29

TIP na prodloužený víkend: 5. 2. – 8. 2. za 1200 Kč tam i zpět.

Všechny dostupné termíny z Ostravy

  • Odlet v lednu – 22,24,27
  • Návrat v lednu – 22,29

TIP na prodloužený víkend: 22. 1. – 24. 1. za 1144 Kč tam i zpět.

Ubytování v Londýně

V Londýně bychom doporučili bydlet v centru v tomto jednoduchém hotelu (přímo ve Westminsteru, se snídaní a kousek od metra), nicméně jestli Vám nevadí dojíždět, můžete zvolit tento hostel přímo na metru.

Doprava do centra

Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí to téměř každých 20 minut, do centra přijedete za cca 75 minut jízdy.
[google-map-v3 shortcodeid=“d187dd90″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“london{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)