Londýn z Brna – 658 Kč
14.7.2015

Londýn z Brna

O této nabídce

Chystáte se v září na pár dní do Londýna? Pokud ano, neměly by Vám uniknout zpáteční letenky z Brna (BRQ) do Londýna Lutonu (LTN) za 658 Kč tam i zpět! Příkladem může být odlet 18. září s návratem 23. září. Na cenu dosáhnete tehdy, pokud si vystačíte s malým 10kg kabinovým zavazadlem a jste členy WDC. Ještě nejste členy? Přečtěte si návod, kdy se to vyplatí už od dvou zpátečních letenek s Wizzairem. Ještě dodáme, že pro nečleny je cena 1107 Kč.

[highlightbg /]

[singlepic id=551 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

V Londýně a obecně ve Velké Británii doporučujeme vyzkoušet řetězec Travelodge, který nabízí nejlepší poměr cena/výkon (v Londýně doporučujeme  Travelodge u Kings Cross, rezervace přímo na stránce řetězce). Pokud by nebylo volno, můžete zvolit námi ověřený hotel v centru ve Westminsteru, se snídaní a kousek od metra. Levnější variantu na příkladový termín ještě nabízí tenhle jednoduchý hotel kousek od metra.

Doprava do centra

Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí to téměř každých 20 minut.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)