Londýn – Wizzair – 744 Kč
6.9.2012

Londýn – Wizzair – 744 Kč

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový Wizzair přináší velmi zajímavé ceny pro lety z Brna do Londýna Lutonu. Víkendovou letenku pořídíte již za 744 Kč včetně všech poplatků. Jako příklad udáváme odlet z Brna v pátek večer 23. listopadu s návratem v neděli odpoledne 25. listopadu. Za stejnou cenu letenky si můžete výlet prodloužit až do pondělí. Cena letenky je platná, pokud vám stačí na víkend 10kg zavazadlo a jste členy Xclusive klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku o 280 Kč více, tedy 1 024 Kč.

Jako tip na levné ubytování včetně snídaně v dostupnosti metra doporučujeme tento hotel.

Pokud vám nevadí dojíždět do centra a hledáte dobrý poměr cena/výkon, pak doporučujeme hotel IBIS.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)