Londýn – Wizzair – 474 Kč
26.11.2012

Londýn – Wizzair – 474 Kč

O této nabídce

Wizzair stále nabízí zajímavé ceny letenek na zimní sezónu. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 8. února – 10. února z Brna do Londýna Lutonu. Pokud jste členy Xclusive, za zpáteční letenku zaplatíte zmíněných 474 Kč. V opačném případě cena letenky vyjde na 1 014 Kč, proto pokud pocestujete alespoň dva, členství se již vyplatí (na rok stojí 750 Kč).  V ceně letenky je zdarma zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm.

Hotel v dobrém poměru cena/výkon pořídíte v Londýně za 563 Kč/os/noc včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)