Londýn – Wizzair – 474 Kč
2.1.2013

Londýn – Wizzair – 474 Kč

O této nabídce

Pokud plánujete prodloužený víkend v Londýně, Wizzair nabízí zpáteční letenky z Brna do Londýna Lutonu za 474 Kč. Jako příklad uvádíme odlet v pátek 22. března s návratem v pondělí 25. března. Na tuto cenu dosáhnete, pokud si vystačíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte aspoň dva, pořiďte si ho a letenka vás pak včetně členství vyjde na 849 Kč/os.

Ubytování v hotelu včetně snídaně kousek od metra vás vyjde na 560 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)