Londýn – Wizzair – 374 Kč
22.10.2012

Londýn – Wizzair – 374 Kč

O této nabídce

Po zavedení nového rozměru kabinového zavazadla u Wizzairu (nově pouze 42x32x25 cm) si můžete zaletět z Brna do Londýna za 374 Kč. Například 21. ledna s návratem 25. ledna. Na cenu dosáhnete, pokud jste členy Xclusive a poletíte se zmíněným malým kabinovým zavazadlem. Pokud členy nejste, zaplatíte za zpáteční letenku 744 Kč.

Dobrý poměr cena/výkon v ubytování nabízí hotel Ibis.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)