Londýn – Wizzair – 1 154 Kč
18.6.2012

Londýn – Wizzair – 1 154 Kč

O této nabídce

Letní olympijské hry se letos konají v Londýně a od toho se rovněž odvíjí ceny zpátečních letenek. Na některé termíny to ovšem není úplně nejhorší a zpáteční letenku u Wizzairu pořídíte během srpna za 1 154 Kč. Cena platí pro členy Xclusive, pokud členy nejste, zaplatíte stále rozumných 1 564 Kč. Jako termín dáváme příklad 1. srpna s odletem z Brna s návratem 5. srpna.

Ubytování za Londýnem pořídíte v hotelu za 42 €/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)