Londýn – Wizzair – 1 014 Kč
23.8.2012

Londýn – Wizzair – 1 014 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se do Londýna a upřednostňujete především přímý let, můžete si do britské metropole zaletět na prodloužený víkend s Wizzairem. Jako příklad udáváme odlet z Prahy Ruzyně v pátek 23. listopadu s návratem v úterý 27. listopadu. Cena je konečná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 55x40x20 cm a pokud jste členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku 1 294 Kč.

Rozumné ubytování v rozumném poměru cena/výkon včetně snídaně můžeme doporučit v tomto hotelu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)