Londýn – Wizzair – 1 014 Kč
6.3.2012

Londýn – Wizzair – 1 014 Kč

O této nabídce

Jarní návštěva Londýna před olympijskými hrami nemusí vyjít vůbec draho, maďarský Wizzair nabízí na některé dny v dubnu zpáteční letenku z Prahy za 1 014 Kč. Cena je platná pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a jste členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte o 280 Kč více. Jako příklad uvádíme 18. – 22. dubna.

Ubytování můžeme doporučit v tomto hotelu, který nabízí zajímavý poměr cena/výkon (od 19 €/os/noc). Hotel je umístěn na metru, takže se snadno dopravíte do centra. Nebo můžete zvolit mírně dražší hotel včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)