Londýn v létě
6.6.2016

Londýn v létě

O této nabídce

Pojedete v létě k moři a rádi byste ještě na nějaký další krátký výlet? Vydejte se do Londýna. A to nejen za nákupy, ale třeba také za za pěknou přírodou do Lake District National parku nebo známými památkami jako je Stonehenge či hrad Warwick. Zpáteční letenku z Prahy do Londýna Lutonu pořídíte za 958 Kč, a nemusí jít o žádný super dlouhý výlet, třeba 11. srpna s návratem 16. srpna. Cena platí pro členy Wizzair Discount klubu, pokud nejste členy a poletíte dva, členství si kupte, od dvou lidí se už vyplatí (návod).

[highlightbg]

  • Rezervuj: na Wizzair.com
  • Zavazadla: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupné termíny: srpen a září 2016

TIP: Pojedete se zavazadlem k odbavení? Mrkněte na nabídku Smartwings za 1990 Kč včetně 15kg zavazadla k odbavení Kalendář >>

[/highlightbg]

Ubytování po UK

Velmi solidně v Londýně vychází řetězec Travelodge, (zejména poměrově cena/výkon hotel nedaleko dopravního uzlu Kings Cross), dál od centra s dojížděním metrem či mimo Londýn pak mrkněte klasicky na Booking.com.

Náhled ceny za 958 Kč do Londýna

958

 

 

 

 


Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)