Londýn v létě – 958 Kč
6.6.2016

Londýn v létě

O této nabídce

Pojedete v létě k moři a rádi byste ještě na nějaký další krátký výlet? Vydejte se do Londýna. A to nejen za nákupy, ale třeba také za za pěknou přírodou do Lake District National parku nebo známými památkami jako je Stonehenge či hrad Warwick. Zpáteční letenku z Prahy do Londýna Lutonu pořídíte za 958 Kč, a nemusí jít o žádný super dlouhý výlet, třeba 11. srpna s návratem 16. srpna. Cena platí pro členy Wizzair Discount klubu, pokud nejste členy a poletíte dva, členství si kupte, od dvou lidí se už vyplatí (návod).

[highlightbg]

  • Rezervuj: na Wizzair.com
  • Zavazadla: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupné termíny: srpen a září 2016

TIP: Pojedete se zavazadlem k odbavení? Mrkněte na nabídku Smartwings za 1990 Kč včetně 15kg zavazadla k odbavení Kalendář >>

[/highlightbg]

Ubytování po UK

Velmi solidně v Londýně vychází řetězec Travelodge, (zejména poměrově cena/výkon hotel nedaleko dopravního uzlu Kings Cross), dál od centra s dojížděním metrem či mimo Londýn pak mrkněte klasicky na Booking.com.

Náhled ceny za 958 Kč do Londýna

Londýn v létě - 958 Kč

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)