Londýn v létě – 758 Kč, odlet z Brna
16.4.2014

Londýn v létě, odlet z Brna

O této nabídce

Chystáte se v červnu na prodloužený víkend do Londýna? Wizzair nabízí na pár termínů velmi zajímavé zpáteční letenky za 758 Kč tam i zpět! Příkladem může být odlet z Brna (BRQ) do Londýna Lutonu (LTN)  7. června s návratem 10. června. Letenku rezervujte na stránce aerolinky.

Cena je konečná, pokud si vystačíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si při rezervaci letenky zakupte a zpáteční letenka vás vyjde na 1133 Kč/os.

Další dostupné termíny

  • 7. 6. – 10. 6.
  • 12. 6. – 17. 6.
  • 14. 6. – 17. 6. (858 Kč)
  • 19. 6. – 21. 6. (858 Kč)
  • 10. 7. – 15. 7. (858 Kč)

Ubytování v Londýně

Pokud chcete bydlet v centru Londýna za rozumnou cenu, doporučujeme tento jednoduchý hotel včetně snídaně. Na druhou stranu pokud Vám nevadí dojíždět, můžete o polovinu levněji bydlet na předměstí Londýna v tomto hotelu.

Doprava do centra Londýna

Do centra Londýna se můžete vydat Easybusem, u něhož jednosměrnou jízdenku pořídíte již za 2 libry (za tuto cenu to pořídíte ovšem pouze ve značném předstihu). Alternativně můžete využít autobus Terravision, který jezdí na stanici Victoria. Jízdenka stojí 15 liber a doba jízdy je 65 minut.

Nejrychlejším dopravním prostředkem do centra je vlak Luton Flyer, který odjíždí od 2 km vzdálené železniční stanice Luton Airport Parkway Station každých 30 minut. Na tuto stanici jezdí zdarma z letiště kyvadlová doprava. Jízdenka stojí 9,90 liber. Na nádraží St Pancras dojedete za 27 minut.
[google-map-v3 shortcodeid=“314fdf3c“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)