Londýn v červnu – 658 Kč
21.4.2015

Londýn v červnu

O této nabídce

Na pár dní si zaletět do Londýna za velmi příjemných 658 Kč tam i zpět umožňuje nízkonákladový Wizzair.   Jako příklad uvádíme odlet 8. června s návratem 12. června. Termínů je omezené množství, takže doporučujeme rezervovat co nejdříve. Rovněž připomínáme, že na cenu 658 Kč se dostanete tehdy, pokud jste členy Wizzair Discount klubu (jak na to? Návod). Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte, potom se dostanete na částku 1107 Kč/os.

  • Rezervace: nejlevněji v tomto vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: pouze malé kabinové, 10kg 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupnost: červen

[singlepic id=404 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování

V Londýně a obecně ve Velké Británii doporučujeme bydlet v řetězci Travelodge, který nabízí nejlepší poměr cena/výkon (v Londýně doporučujeme  Travelodge u Kings Cross, rezervace přímo na stránce řetězce). Pokud by nebylo volno, můžete zvolit námi ověřený jednoduchý hotel v centru ve Westminsteru, se snídaní a kousek od metra.

Doprava do centra

Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí to téměř každých 20 minut.


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)