Londýn – Ryanair – 998 Kč
30.1.2014

Londýn - Ryanair

O této nabídce

Podívat se levně do Londýnav březnu nabízí irská nízkonákladová společnost Ryanair. Zpáteční letenku z Brna (BRQ) do Londýna Stanstedu (STN) pořídíte za 998 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 13. března – 18. března. Letenky rezervujte na stránce společnosti. V ceně letenky je kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v březnu – 8,11,13,15,19,22
  • Návrat v březnu – 11,18,19

Ubytování v Londýně

Na příkladové datum 13. 3. – 18. 3. doporučujeme bydlet v centru Londýna ve Westminsteru v tomto hotelu včetně snídaně.  Pokud Vám jde především o cenu a nevadí Vám jezdit 25 minut vlakem do centra, můžete bydlet v tomto jednoduchém ubytování.

Doprava do centra:  Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí každých 20 minut, v centru jste za 75 minut, jezdí na stanici Baker street.

Kromě Easybusu jezdí do centra i Terravision, který je v některých hodinách levnější. Autobus odjíždí každých 30 minut, v centru na stanici Victoria nebo Stratford jste za 75 minut a lístek stojí 6 liber.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)