Londýn – Ryanair – 878 Kč
19.8.2013

Londýn – Ryanair – 878 Kč

O této nabídce

Pro cestu do Londýna můžete využít cenově výhodný tarif Ryanairu, který nabízí zpáteční letenky do Londýna Stanstedu za 878 Kč včetně všech poplatků. Příkladem může být odlet 8. října s návratem 15. října.

Další dostupné letenky za tuto cenu:

Odlet v říjnu: 2,9,16,22,23,

Odlet v listopadu: 5,6,9,11,12,16

Přílet v říjnu: 9,15,16,17

Přílet v listopadu: 1,4,5,6,25,27

Ubytování v Londýně

Ubytování kousek od metra pořídíte na zmiňované datum za 604 Kč/os/noc.

Jak koupit letenku bez dodatečných poplatků

Pro ty z vás, kteří ještě u Ryanairu nekupovali letenku, jsme připravili jednoduchý návod, jak se vyhnout zbytečným poplatkům.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London, England{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)