Londýn – Ryanair – 829 Kč
2.6.2013

Londýn – Ryanair – 829 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se do britské metropole ultra-low-cost aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky z Lipska do Londýna Stanstedu za 829 Kč. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend s odletem 20. a návratem 25. června.

Odlet z Ostravy

Pokud to máte blíž do Ostravy, krátký výlet – 25. – 27. června za 1034 Kč, či delší 25. – 29. června za 1275 Kč.

O letních prázdninách

Během letních prázdnin vycházejí letenky nejlevněji z Wroclavi (5. 7. – 8. 7. za 1204 Kč), případně z Ostravy (2. 7. – 6. 7. za 1696 Kč).

Ubytování v Londýně

V Londýně na příkladové datum doporučujeme bydlet v tomto hotelu, v dobrém poměru cena/výkon.

Další tipy

Další tipy nejen o letišti Londýn Stansted naleznete v naší rubrice letiště.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)