Londýn – Ryanair – 444 Kč
30.3.2012

Londýn – Ryanair – 444 Kč

O této nabídce

Pokud nemáte co dělat poslední květnový víkend (25. 5. – 27. 5.), můžete si zaletět z Brna do Londýna s leteckou společností Ryanair za velmi příjemnou cenu – 444 Kč zpáteční. Cena je platná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a zaplatíte letenky kartou Mastercard Prepaid.

Ubytování v Londýně doporučujeme v tomto hotelu (včetně snídaně), který má dobrý poměr cena/výkon a dobrou dopravní obslužnost autobusem do centra.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jezkova-klara

Ahoj, je cena 444kč konečná??? včetně všech poplatků???

zaletsi

Ano, samozřejmě, je to včetně všech poplatků, pokud tedy letenky zaplatíte kartou Mastercard Prepaid a pocestujete s 10kg kabinovým zavazadlem. Pokud kartu Mastercard Prepaid nemáte, můžete nám zkusit napsat na admin@zaletsi.cz a my vám letenky koupíme.

V současné době bude už cena letenky vyšší, funguje to tak, že jakmile někdo vykoupí letenky za tuto cenu, cena automaticky roste.

Lůca

Ahoj,
měla bych na Vás takovou neskromnou otázku, vy náhodou nemáte k dispozici tu platební kartu MasterCard PREPAID? Rády bychom letěly do Londýna, ale tuto kartu nemáme k dispozici a zbytečně poplatek nechceme platit (to bych raději ten poplatek dala Vám).

Díky za odpověd.

L.

zaletsi

Ahoj Lůco,

Mastercard Prepaid máme a rádi ti to bez poplatku koupíme (Cena u Ryanaira + je nutné připočíst 3 % za převod na Mastercard Prepaid), napiš nám na admin@zaletsi.cz podrobnosti (jména a odkud kam).

Bára

Dobrý den,
nějak se na těch stránkách nevyznám a nevidím tam to datum atd? Měla bych o letenky zájem, Díky B.

zaletsi

Letenky jsou za tuhle cenu už fuč a jakmile je někdo vykoupí, cena automaticky roste. Pořád se dá ale dostat z Brna do Londýna na prodloužený víkend 24. – 27. května za 759 Kč (pozor na dodatečné poplatky!), což je pořád na Londýn super cena. 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)