Londýn – Ryanair – 444 Kč
30.3.2012

Londýn – Ryanair – 444 Kč

O této nabídce

Pokud nemáte co dělat poslední květnový víkend (25. 5. – 27. 5.), můžete si zaletět z Brna do Londýna s leteckou společností Ryanair za velmi příjemnou cenu – 444 Kč zpáteční. Cena je platná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a zaplatíte letenky kartou Mastercard Prepaid.

Ubytování v Londýně doporučujeme v tomto hotelu (včetně snídaně), který má dobrý poměr cena/výkon a dobrou dopravní obslužnost autobusem do centra.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)