Londýn – Ryanair – 233 Kč
27.7.2012

Londýn – Ryanair – 233 Kč

O této nabídce

Po hlavní sezóně klesají ceny poměrně svižným tempem – a to i do atraktivních destinací. Irský Ryanair přináší zajímavé ceny z polských Katowic do Londýna Stanstedu. Zpáteční letenka během listopadu vyjde na 38 polských zlotých neboli 233 Kč. Jako příklad udáváme odlet 26. listopadu s návratem 28. listopadu. Pokud byste chtěli v Londýně zůstat déle, můžete využít například datum 14. listopadu – 21. listopadu. Letenky pořídíte přímo na stránce aerolinky. Nezapomeňte, že cena je platná, pokud letenky zaplatíte kartou Mastercard Prepaid a poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem.

Ubytování nedaleko centra včetně snídaně pořídíte od 560 Kč/os/noc v některém z těchto hotelů.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)