Londýn – Ryanair – 169 Kč
10.10.2013

Londýn – Ryanair – 169 Kč

O této nabídce

Kromě zmíněného Osla se můžete s Ryanairem podívat z Katowic do Londýna za 170 Kč tam i zpět, včetně všech poplatků. Potřeba je mít naistalovanou aplikaci v chytrém telefonu pro Android nebo pro Apple,  ve které Ryanair umožňuje koupit letenku bez dodatečných poplatků, pouze za položku „regular fare“.

Příkladem může být odlet 4. prosince s návratem 8. prosince.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v listopadu – 19,21,22,29,30,
  • Odlet v prosinci – 1,4
  • Odlet v lednu – 16,22,28,29,30
  • Návrat v listopadu – 21,22,24,25
  • Návrat v prosinci – 2,7,9,10,11
  • Návrat v lednu – 19,22,23,28,29,30

Ubytování v Londýně

Levné ubytování kousek od metra doporučujeme v tomto hotelu, můžete se také podívat do tajných nabídek společnosti Booking.

Jak do centra Londýna

Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí každých 20 minut, v centru jste za 75 minut, jezdí na stanici Baker street.

Kromě Easybusu jezdí do centra i Terravision, který je v některých hodinách levnější. Autobus odjíždí každých 30 minut, v centru na stanici Victoria nebo Stratford jste za 75 minut a lístek stojí 6 liber.

Nejrychlejší možností je využití vlaku Stansted Express, který vychází na 12 liber, pokud pocestujete dva, nebo 8 liber v případě 4 osob cestujících spolu. Vlak odjíždí každých 15 minut, do Liverpool street se dostanete za 47 minut.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)