Londýn – Ryanair – 1398 Kč
24.7.2013

Londýn – Ryanair – 1398 Kč

O této nabídce

S odchodem hlavní sezóny začínají aerolinky zlevňovat. Ryanair nabízí během září a října zpáteční letenky z Brna do Londýna za 1398 Kč. Příkladem může být odlet 9. s návratem 14. října. Na tuto cenu dosáhnete, vystačíte-li si s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a pokud zaplatíte letenky běžnou debetní kartou. Před koupí letenky si můžete přečíst návod, jak se vyhnout zbytečným poplatkům.

O něco málo dražší prodloužené víkendy v Londýně:

  • 25. 9  – 29. 9. – 1566 Kč
  • 27. 9. – 30. 9. – 1429 Kč
  • 3. 10. – 6. 10. – 1582 Kč

Ubytování v centru Londýna

Pokud vám nevadí dojíždět metrem do centra, doporučujeme tento hotel. Pokud ovšem chcete bydlet v centru, můžete zvolit tento hotel, ve kterém jsme několikrát bydleli London Eye Hostel (wifi zdarma, snídaně).

Jak se dostat z letiště do centra Londýna?
Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí každých 20 minut, v centru jste za 75 minut, jezdí na stanici Baker street.

Kromě Easybusu jezdí do centra i Terravision, který je v některých hodinách levnější. Autobus odjíždí každých 30 minut, v centru na stanici Victoria nebo Stratford jste za 75 minut a lístek stojí 6 liber.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)