Londýn – Ryanair – 1034 Kč
2.8.2013

Londýn – Ryanair – 1034 Kč

O této nabídce

Rynair nabízí na spoustu říjnových termínů zpáteční letenky z Brna a Ostravy za 1034 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 10. – 13. října, letenku rezervujte na stránce aerolinky.Na tuto cenu dosáhnete, pokud si vystačíte s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 55x40x20 cm a zaplatíte letenky běžnou debetní kartou.

Další dostupné termíny v říjnu (v době publikování příspěvku):

Odlet z Brna

2,3,4,7,8,9,15,16,17,21,22,23

Návrat do Brna

1,4,6,7,8,9,11,13,14,17,21,23

Kde bydlet v Londýně?

Velmi jednoduché ubytování kousek od stanice metra nabízí RMA Hostel. Na druhou stranu pokud chcete bydlet v centru, doporučujeme hotel London Eye.

Jak se dostat levně z letiště do centra?

Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí každých 20 minut, v centru jste za 75 minut, jezdí na stanici Baker street.

Kromě Easybusu jezdí do centra i Terravision, který je v některých hodinách levnější. Autobus odjíždí každých 30 minut, v centru na stanici Victoria nebo Stratford jste za 75 minut a lístek stojí 6 liber.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)