Londýn – Ryanair – 1 517 Kč
9.5.2013

Londýn – Ryanair – 1 517 Kč

O této nabídce

O letních prázdninách nabízí Ryanair zpáteční letenky z Norimberku do Londýna za 1517 Kč. Příkladem může být odlet 10. července s návratem 16. července, případně 3. – 9. července. V ceně letenky máte 10kg kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm.

Ubytování v Londýně

Bydlet můžete ve Wembley, 3 minuty od metra v tomto hotelu včetně snídaně za 612 Kč/os/noc.

Další užitečné tipy

Jak se dostat z letiště a další informace naleznete v rubrice letiště Londýn Stansted.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)