Londýn – Ryanair – 1 270 Kč
19.3.2012

Londýn – Ryanair – 1 270 Kč

O této nabídce

Chtěli byste v květnu letět na prodloužený víkend do Londýna? Zpáteční letenku můžete s odletem a návratem do Brna pořídit za 1 270 Kč s Ryanairem. Příklad dáváme 26. – 29. května. Cena samozřejmě platí, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a zaplatíte letenku kartou Mastercard Prepaid.

Ubytování doporučujeme v tomto hotelu (včetně snídaně za 22 €/os/noc.),  odkud se dostanete autobusem za 20min do centra.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}5-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)