Londýn na prodloužený víkend – 458 Kč
29.12.2015

Londýn na prodloužený víkend

O této nabídce

Na povánoční výprodeje si můžete zaletět na prodloužený víkend do Londýna za necelých pět stovek s Wizzairem. Zpáteční letenku z Brna (BRQ) do Londýna Lutonu (LTN) pořídíte za 458 Kč, například s odletem 5. února s návratem 8. února. Jak je u Wizzairu zvykem, cena platí pro členy Wizzair Discount Clubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, dostanete se stejně na 770 Kč/os. i s členstvím na celý další rok. 🙂

[highlightbg /]

Ubytování v Londýně

V Londýně obvykle bydlíme v hotelovém řetězci Travelodge, na prodloužený víkend 5. 2. – 8. 2. v hotelu Croydon Central, který vychází s použitím kuponu SAVEJAN2 na celý pobyt na 76 GBP. Do centra Londýna se dostanete za přibližně 30 minut vlakem. Blíže centru je ještě Travelodge London Kings Cross, ale ten vychází na únorový víkend o dost dráž.

Jak z letiště do centra?

Z letiště využijte Easybus, který vás dopraví k metru za 2 libry jedním směrem.

[singlepic id=845 w=576 h=432 float=center]

[singlepic id=846 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)