Londýn, Manchester, Bergamo – od 270 Kč
22.3.2017

Londýn, Manchester, Bergamo a další!

O této nabídce

Ryanair uvolnil ve svém rezervačním systému letenky za 135 Kč/směr! Za 270 Kč tam i zpět se můžete podívat do celé řady destinací. Z Nejbližších letišť jsou dostupné letenky za tuhle parádní cenu z Berlína, Ostravy a z Norimberku, v Praze je zřejmě dostatečně silná poptávka, takže odletů z Prahy se to netýká.

Letenek není moc, u téhle akce platí dvojnásob, kdo dřív přijde, ten letí za 270 Kč. 😉 A před koupí si nezapomeňte přičíst náklady na okolní letiště. 😉

  • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
  • Zavazadla: 1 ks klasické kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10 kg
  • Dostupnost: duben – květen 2017

Z Berlína

Z Ostravy

– do Bergama např. 20. 4. – 30. 4. Rezervuj >>

Z Norimberku

Z Bratislavy

Náhled letenky za 10 EUR/ 270 Kč z Berlína do Londýna

Londýn, Manchester, Bergamo - od 270 Kč

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
David

Nekoupil jste někdo Norimberk-Bergamo 13.-17. května? Jsme tři a vymýšlíme dopravu do Norimberka a zpět 🙂

Marťa

Tak jsem to včera několikrát zkoušel objednat, ale nešlo to kvůli jejich posranému výpadku. Dneska když jsem to chtěl objednat, tak už ceny byly někde jinde. Nevím jestli to Rynair dělá schválně, že naláká na letenky, které nejdou objednat a pak zvedne ceny. Od koupě jsem proto ustoupil.

Rado

Kupene za 10€ spiatočka 4 – 5.4. Dobrý jednodenný výletik. Nejaké skúsenosti s ubytkom v dobrej lokalite a priateľnu cenu ?

Jarda

Vždyť nic nefunguje. Bombastická reklama, co vlastně společnost nic nestojí – když si prakticky nikdo nic neobjedná. Měly by vrátit původní ceny a nebránit rozumným lidem si případně objednat letenky za přiměřené ceny. Na ceny za pár euro slyší hlavně nemajetní, studenti a lidé, kteří místo práce stále cestují. Nepatřím ani do jedné této kategorie. Nemám problém zaplatit férovou cenu, díky masové hysterii ovšem nemohu provést objednávku. Opravdu se netřesu na letenku za pár euro, to bláznění rád přenechám výše uvedeným.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)