Londýn, Madrid, Lisabon a Berlín – celé v létě najednou za 4 385 Kč
4.5.2014

Londýn, Madrid, Lisabon a Berlín - celé v létě najednou za 4 385 Kč

O této nabídce

Chystáte se v létě cestovat po Evropě? Přinášíme Vám tip, jak navštívit 4 metropole najednou za rozumnou cenu. Cena je dostupná pouze na níže uvedený příklad s Easyjetem.

  • 24. 6. Praha => Londýn Stansted 21:40 – 22:35
  • 28. 6. Londýn Luton => Madrid 6:45 – 10:15
  • 2. 7. Madrid => Lisabon 9:55 – 10:15
  • 6. 7. Lisabon => Berlín 6:40 – 11:10

Všechny letenky nakupte na stránkách aerolinky, vždy po vyhledání jednoměrné letenky klikněte na Přidat další lety a postupně přidávejte další lety.

Nezapomeňte, že na cenu dosáhnete, pokud pojedete pouze s kabinovým zavazadlem. 😉

Jak se dostat z Berlína

Z Berlína můžete do Prahy využít autobus SA za 550 Kč, Eurolines za 600 Kč.

Ubytování v Evropě

Kromě klasických nabídek bookingu mrkněte na neveřejné nabídky, kde můžete nalézt v některých případech až 50 % slevy na ubytování.
[google-map-v3 shortcodeid=“04dc18ac“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png|Madrid{}1-default.png|Lisbon{}1-default.png|Berlin{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)